Сделай бизнес успешным без бумаги Сделай бизнес успешным без бумаги
Сегодня Украина переживает подъем в сфере IT-индустрии. Все больше ангельских инвестиций собирают украинские стартапы.
ЭЦП - необходимость оформления
Вы директор и вам на стол ежедневно попадает кипа бумаг на подпись, а ваш бухгалтер грузнет в счетах-фактурах и отчетности в налоговую в двух экземплярах? Значит пришла пора перейти на электронный обмен документами.
EDI-провайдер E-COM повысил безопасность платформы EXITE-EVOLUTION
E-COM, провайдер электронного документооборота, обновил EDI-платформу EXITE-EVOLUTON до наивысшего уровня безопасности А+, по версии ImmuniWeb (наивысшая оценка равна A+, наименьшая – F).
Как создать качественную настольную игру Как создать качественную настольную игру
Выпуск готовой настольной игры – это волнительный процесс как для автора, так и для издательства. Все переживают о том, чтобы настолка «зашла» для покупателей, окупила затраты и принесла прибыль.
Радиаторы Blende
Радиаторы Blende, производство Венгрия, качественный и надежный продукт проверенный временем.
Новая? Элитная многоэтажка? В центре города? Верно, это про Linevich Group!
02 червня 2016
1

Пора наконец-то сменить квартиру!

Музыкальный фонтан – заказать на сайте aquadesign.net.ua
31 травня 2016

Желаете, чтобы в вашем городе появилось уникальное архитектурное сооружение, со специальными эффектами, у которого вам было бы приятно отдохнуть вечером и в праздничные дни, гуляя по парку?

Як відкрити церковну крамницю?
24 травня 2016

Перш ніж відкрити нову церковну крамницю або купити магазин, що давно працює у цьому напрямку, слід уважно вивчити цей ринок. Чи справді вашому місту потрібна ще одна така крамниця, або діючі вже повністю покривають наявний попит.

Вышиванки для девочек – эффектная одежда для модных украиночек
20 травня 2016

Вышиванки – очень привлекательная одежда. Особенно красиво и эффектно выглядит женская одежда, украшенная украинской национальной вышивкой. Она пестрит яркими, цветными растительными узорами или нежными одно- и двухцветными орнаментами.

Организация девичника - задача не простая, но увлекательная
17 травня 2016

Свадьба – непростой и очень волнительный праздник. Но не будем забывать о том, что ему предшествует не менее интересное и веселое торжество – девичник.

Автономная котельная система: стоит ли?
13 травня 2016

К сожалению, некачественная работа централизованного отопления - скорее исключение из правил. Учитывая это, а также некоторые другие факторы, многие решают перейти на автономное отопление за счет котла.

Як правильно вибрати взуття для малюків
12 травня 2016
2

Взуття для малюків: як правильно вибрати

Шенгенська віза для українців
12 травня 2016

В України з країнами Шенгенської зони немає жодних домовленостей чи зобов’язань щодо скасування візового режиму. Це розповсюджена хибна думка. У нас є домовленості з Євросоюзом, країни – члени якого є частково учасниками Шенгенської зони.

Художники зі Львова пройшли до фіналу всеукраїнського конкурсу цифрового мистецтва
06 травня 2016

Днями відбувся фінал всеукраїнського конкурсу цифрового мистецтва для молодих митців під художнім керівництвом арт-менеджера і засновниці Port Creative Hub Катерини Тейлор.

 

Грінфорт ІЛ 200 – ефективна боротьба із шкідниками
05 травня 2016

Даний препарат є продукцією торгової марки «Грінфорт», що належить вітчизняній компанії «Украгроком». Взагалі, в основі пестицидів Грінфорт лежать дві речі: помірні ціни та висока якість.

Квест-кімната: Львів запрошує!
29 квітня 2016

Квестові ігри стають все більш популярними і повсякденними. Творче об'єднання «Ізоляція» не припиняє розвиватися. Нині вона пропонує своїм відвідучам нові і ще більш цікаві квести. Якою тільки може бути квест-кімната — Львів запрошує відвідати «Гаражний бокс», «Кабінет слідчого» і «Психіатричну №16».

“Детективное агентство Киев”: интересы клиента превыше всего
23 квітня 2016
Шерлок Холмс, мисс Марпл, Эркюль Пуаро, Алан Пинкертон - персонажи литературные, но отнюдь не выдуманные авторами. У каждого из этих героев были вполне реальные прототипы.
Корисні властивості йогуртів Галичина
14 квітня 2016
Корисні властивості йогуртів Йогурт - один з найпопулярніших молочних десертів, в якому крім безсумнівної користі для організму виявляється відмінний смак, так полюбився дорослим і дітям.
Тканевые ролеты для каждого интерьера
12 квітня 2016
Не зная как сделать свой интерьер еще красивее, мы часто ищем какие-то необычные способа.
Жалюзі від компанії «Пройом» не тільки захистять будинок від сонячних променів, а й підкреслять інтер’єр
11 квітня 2016
Здавалось би кожен з нас, полюбляє за чашечкою чаю, кави чи соку споглядати за змінами погоди, що за вікном. Так, видовище чудове, але не завжди доречне. Іноді хочеться закритися від яскравого сонячного проміння, прикрити вікна на вечір, щоб сторонні не заглядали до квартири, тощо. Тюлі наприклад, не захистять та не сховають Вас від настирного сонця, а штори – це предмет інтер’єру, а не світлозахисний пристрій.
Як залучити інвесторів до мистецтва розкажуть львівських митцям
07 квітня 2016
Публічна дискусія з найвідомішим українським арт-фінансистом, спеціалістом з маркетингу арт-індустрії та менеджером приватних колекцій Денисом Белькевичем відбудеться у арт-кав'ярні "Квартира 35" (вул. Вірменська, 35) у неділю, 10 квітня. Початок - о 14.00. Вхід - вільний.
Обзор свечей зажигания NGK и Bosch
26 березня 2016
Обзор свечей зажигания NGK и Bosch – Makavto.com
Твори митців Львівщини зможуть побачити мільйони
24 березня 2016
Нещодавно стартував конкурс Comfy Art Prize, до участі у якому запрошені молоді львівські дизайнери, ілюстратори та фотографи. Незвичайний формат проекту дозволить зробити роботи молодих художників цифрового мистецтва з усієї України доступними для більше ніж 20 мільйонів українців.
Як вибрати детектори валют: ТОП-5 вибору споживачів-2016 за даними Price.ua
14 березня 2016
Детектори валют - незамінні апарати для торгових мереж, дрібних магазинів, підприємств приватного бізнесу, що працюють з великою масою готівки, банківських установ. Ці пристосування допомагають не тільки відокремити фальшиві гроші від стандартних банкнот. Вони розпізнають старі та пошкоджені купюри, служать засобом детекції національної валюти, грошей іноземних держав.
Циркуляционные насосы: вопросы цены
08 березня 2016
Как мы уже выяснили из предыдущей статьи, циркуляционные насосы обладают очень широким спектром потребления и спросом, поскольку используются в отопительных системах различных масштабов.