Як багато часу ви витрачаєте на те, щоб роздати іншим свої поради? Як багато часу ви витрачаєте на те, щоб роздати іншим свої поради?
Часто надлишковий вільний час ми використовуємо, роздаючи свої поради, коментарі та оцінки іншим людям. Це яскраво демонструють соціальні мережі) Як тільки нам нема чим зайнятися, - в транспорті, в черзі, на роботі чи під час пар, - як тільки ситуація довкола нас перестає потребувати нашого 100% включення в процес - одразу ж сам собою вмикається Фейсбук, або Інстаграм, або ВКонтакті чи ще якесь щось.. І ми висловлюємо власну думку. І коментуємо думки інших людей.
Різдво з пророком
Описано про цьогорічну щасливу нагоду шукати Бога у народженні.
Сюрпризи від Святого Миколая
Описано, який сюрприз принесе дітворі цьогорічний Святий Миколай.
УПЦ нагородила Руслана Кошулинського медаллю УПЦ нагородила Руслана Кошулинського медаллю
«Руслан Кошулинський – проста порядна любляча людина», – наголосив священик Української православної церкви Київського патріархату отець Петро Міськович (батальйон «Айдар»), який вручив кандидату на посаду міського голови Львова свободівцю Руслану Кошулинському медаль «За жертовність і любов до України».
Майданівець: "Під час катувань думав про сина!" Майданівець: Під час катувань думав про сина!
Львівський фотограф Мар'ян Гаврилів – один із тих, кому вдалося вижити після нелюдських катувань під час Євромайдану. Фотографії, на яких видно, як силовики тягнуть чоловіка, облетіли чи не увесь світ. Про безжальних "беркутівців", революційних побратимів, пекельну ніч – про це і більше Мар'ян Гаврилів розповів в інтерв'ю "20 хвилин".
Польський композитор про війну на Сході: "Правда переможе!"
17 листопада 2014
81-річний всесвітньо відомий польський композитор Кшиштоф Пендерецький завітав до Львова. Музикант зустрівся з студентами та викладачами музичної академії імені Миколи Лисенка. Про що говорив сучасний класик, чула кореспондент "20 хвилин".
Відео-інтерв'ю: Ринський про "Шахтар" та "Арену Львів"
03 листопада 2014
Кореспондент "20 хвилин" записала кількахвилинне відео-інтерв'ю з директором стадіону "Арена Львів" Денисом Ринським.
Львів'янин: "Мій фільм про справжню війну на Донбасі!"
14 жовтня 2014
19-річний львів'янин Сергій Якименко презентував патріотичний фільм під назвою "На лінії вогню". У ньому юний режисер показав війну на Сході України. Як хлопець монтував стрічку та що хотів продемонструвати своїм витвором – далі у інтерв'ю.
Відео-інтерв'ю: Кобрин про гроші для постраждалих вояків АТО
04 вересня 2014
Кореспондент "20 хвилин" поспілкувалася із в. о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігорем Кобрином.
Іван Гайда: "Поранені бійці до нас тепер прибувають щодня!"
03 вересня 2014
3
52-річний тернополянин Іван Гайда очолює Львівський воєнний госпіталь. Чоловік з командою медиків щодня рятує поранених військових. Про бійців, яких привозять у шпиталь, готовність медицини до війни та героїзм медиків – про це і більше Іван Гайда розповів в інтерв'ю "20 хвилин".