Українці все частіше створюють освітній контент для дітей власноруч Українці все частіше створюють освітній контент для дітей власноруч
Зовсім нещодавно на сайті «Велика Ідея», популярній українській платформі краудфандингу, стартувало одразу кілька проектів з великим потенціалом, пов'язаних із дітьми, навчанням та розвитком.
"Картина на стіні – це "мертва" картина", – Денис Белькевич під час лекції у Львові (ФОТО) Картина на стіні – це мертва картина, – Денис Белькевич під час лекції у Львові (ФОТО)
До Львова завітав відомий український арт-фінансист Денис Белькевич. Він розповів молодим митцям про сучасний ринок мистецтва, а також привідкрив секрети інвестування.
ІІ Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «EMPIRE OF ARTS»: 28-31 травня 2016 р., м. Трускавець, Україна
Запрошуємо стати учасником ІІ Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «EMPIRE OF ARTS»: 28-31 травня 2016 р., м. Трускавець, Україна
У Полтаві на вулицях читали вірш львівського поета (відео)
Полтавці на засніжених вулицях прочитали вірш львівського поета Грицька Чубая «Скрипучі двері пам’яті причинено».
Львів'янам пропонують наспівати на айфон

Починаючих і професійних вокалістів й вокалісток зі Львову кличуть на співочий міжнародний конкурс, головний приз якого - новенький iphone

Драма.UA запрошує на унікальні вистави (репертуар)
16 листопада 2015
Перша сцена Драма.UA підготувала на другу половину листопада найкращі зразки світової та української сучасної драматургії.
У Львові - оаза наївного мистецтва
16 липня 2015
Чудова мистецька розвага на ці вихідні - 18 та 19 липня - креативний вікенд "Арт Барбекю" на терасі Палацу мистецтв. Ще й безкоштовно.
Літературний тіньочок від Літературний КУТочка
16 червня 2015
В суботу 27 червня о 14:00 відбудеться черговий літературник від формації "Літературний КУТочок".
Маленькі брюхівчани запрошують на конкурс патріотичної пісні
22 квітня 2015
У неділю, 26 квітня, у приміщенні актового залу Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України відбудеться конкурс патріотичної пісні «Тобі, Україно, моє серце, моя пісня, мої мрії».
Львів молитиметься разом з Києвом, Маріуполем та Одесою
10 грудня 2014
Телеміст нічних чувань з Патріаршого собору Воскресіння Христового (Київ), з Маріуполем та Одесою буде у Соборі Святого Юра сьогодні, 10 грудня.. Перед чудотворною іконою Теребовлянської Матері Божої встановлять великий екран, через який львів’яни єднатимуть у молитві з вірними у Патріаршому Соборі. Початок - о 19.00.
Львів'янам розкажуть про кримських татар
09 грудня 2014
Шоста лекція з циклу "Хто такі кримські татари?" буде у Першій львівській медіатеці 10 грудня. Початок - о 16.30. Вхід - вільний.
У Львові обговорюватимуть християнство та іслам
01 грудня 2014
Міжрелігійний круглий стіл щодо християнсько-ісламського діалогу та питанням, з якими зіштовхуються мусульмани-переселенці із Криму, пройде у малій сесійній залі Львівської міської ради 10 грудня о 15.00.
Вишиванки Західної та Центральної України покажуть у Львові
10 жовтня 2014
Показ народного вбрання жителів Західної та Центральної України "Вишиваний оберіг душі" відбудеться у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина, 29).
У Львові презентували релігійний сайт
16 липня 2014
Інтернет-ресурс "Духовна велич Львова" висвітлює релігійні події, що відбуваються у нашому місті. Це громадська ініціатива молодих фахівців різних релігієзнавчих та соціокультурних зацікавлень, готових до діалогу та дискусій заради пошуку моделей духовно-інтелектуального розвитку в умовах інформаційного суспільства.