СТОСУНКИ та МЕДИТАЦІЯ СТОСУНКИ та МЕДИТАЦІЯ
Як не крути: людина - соціальна істота. І навіть найінтровертивніший інтроверт все рівно потребує Когось, Хто Просто Буде Поруч.
Семейный психолог бесплатно Украина Семейный психолог бесплатно Украина
Психологи проектов "Спасите нашу семью" и "Дорогая, мы убиваем детей" бесплатно предоставят помощь тем, кто в ней действительно нуждается. СНИМАТЬСЯ НЕ ОБЯЗАТЕЛЬНО. Почему?
Секс до чи писля весилля 4
Цмкавить ваша думка. Я вважаю що без дозволу батькив не можна.
Не потрібно нести заяву в РАЦС, коли є інтернет
Подати заяву на одруження в режимі онлайн вже можна в восьми областях України, серед яких Львівська, Івано-Франківська, Сумська, Вінницька, Луганська, Харківська, Полтавська та Одеська.
У Львові вчитимуть будувати гармонійні стосунки
У "Школі гармонійних стосунків" львів'яни дізнаються як вберегти шлюб, досягти взаєморозуміння, налагодити контакти з колегами і загалом відчути себе краще.
Особливості жіночої та чоловічої депресії
27 березня 2012
Головної причиною цього психічного стану у жінок є брак грошей. Чоловіки ж страждають, якщо їм не вистачає підтримки.
Які жінки подобаються чоловікам?
08 березня 2012
2
Мода – дама вередлива: популярні кольори, фасони та стилі змінюються щосезону, а то й частіше. І на зміну шпилька приходять чоботи-козаки...
Не витрачаєш на дітей, плати податок
02 березня 2012
Як після війни, або Чи можна заробляти на чужому горі?
Романтичне освідчення на висоті
15 лютого 2012
У День усіх закоханих львів’янин Андрій запропонував коханій руку і серце на оглядовому майданчику Ратуші. Романтичної атмосфери додавали свічки.
Роботи — коханці майбутнього?
31 березня 2008
— Може, покохаємося? — вуркоче коханець, забираючись під ковдру. — Не сьогодні, — відповідає його подруга, перевертаючи на інший бік. — Якщо хочеш, займися цим з роботом.
Італійські медики довели, легендарна точка G існує
31 березня 2008
1
Давно вже вважається, що масаж цього місця викликає в жінок чи не найдужчий, майже неймовірний за силою оргазм: хвилі насолоди розливаються по всьому тілу
Пошук партнера за запахом
03 березня 2008
Одна американська служба знайомств стверджує, що розкрила таємницю фізичного потягу і знайшла ідеальний критерій — запах тіла. На думку засновників ScіentіfіcMatch.com, кохання — це лише питання хімії. Сайт знайомств просить відвідувачів надіслати взірець ДНК, наприклад, тампон зі слиною, а потім аналізує його, щоб підібрати ідеального партнера
Бісексуальність — третій тип сексуальної орієнтації
03 березня 2008
Учені з Університету Юти (США) довели, що бісексуальність, принаймні, у жінок — це така ж сексуальна орієнтація, як і інші, не менш стабільна і не менш сприятлива для міцних взаємин, чим гетеросексуальність та гомосексуалізм
Чоловіки від природи схильні до випадкових зв'язків
04 лютого 2008
Усім відомо, що чоловіки від природи схильні до випадкових зв'язків. Така генетична стратегія, що виробилася в ході еволюції й покликана допомагати чоловікам поширювати свої гени як можна ширше. У жінок стратегія інша, адже їм доводиться зробити дуже багато, щоб народити і виростити дитину
У США скасували заборону на силіконові груди
21 грудня 2007
Заборона на імплантанти із силікону в США діяла 15 років. У листопаді цього року американське Управління з контролю над якістю харчових продуктів, медикаментів і косметичних засобів (FDA) скасувало його, після того як незалежні дослідження не знайшли доказів руйнівного впливу таких імплантантів на людські тканини чи їхню роль в розвитку ракових захворювань.
Морозиво допомагає завагітніти
21 грудня 2007
Жінки, які їдять морозиво і п'ють незбиране молоко, істотно підвищують свої шанси завагітніти, стверджують учені. Американські дослідники виявили, що жінки, які вживають знежирені молочні продукти, майже удвічі частіше страждають від проблем, пов'язаних з менструальним циклом.
«Розумний презерватив» для жінок
21 грудня 2007
Його вивчають у лабораторіях американського Університету Юти. Перші тести дали позитивний результат. Він призначений для країн, де використання профілактичних засобів — табу для чоловіків. Спеціальна контрацептивна система складається з гелю, здатного вивільняти противірусний препарат.
Сексуальна прелюдія більше не потрібна
26 листопада 2007
Для того, щоб з'ясувати таємниці оргазму, медицина сексуальних розладів вдалася до термографії — використання телекамери з інфрачервоним промінням, яке дозволяє бачити і вимірювати тепло людського тіла. Група чоловіків та жінок одночасно переглядали порнофільм, і всі вони збудилися вже через 30 секунд.
Авто і чоловіча сексуальність
29 жовтня 2007
Сексуальний темперамент чоловіка можна визначити дуже легко: достатньо просто придивитися до того, яка в нього машина і як він поводиться за кермом.
«І шлюбую тобі любов..»
09 липня 2007
Символом шлюбу здавна вважають обручку, — замкнуту смужку, коло, що є знаком усього незмінного, стабільного, вічного. Тобто обручки — це символ вічної любові і вірності, а також гарантія того, що два закоханих серця битимуться в унісон і ніколи не розлучаться.
Les Femmes Fatale
30 листопада -0001
«Чоловіки прагнуть відкрити й утвердити в мистецтві нові небачені світи, їхній стимул — амбіція. А жінка, жінка намагається не пропустити анінайменшої крихти краси в тому світі, де живе її мрія — зробити його кращим».