Можливості для підлітків від Klitschko Foundation

4 переглядів

Читач написав на сайт:

Благодійна організація Klitschko Foundation розпочала набір учасників до безкоштовних проектів, покликаних змінити життя підлітків

Читач написав на сайт:

Благодійна організація Klitschko Foundation розпочала набір учасників до безкоштовних проектів "Школа Успіху" та "Aspen Teens", покликаних змінити життя підлітків.

Школа Успіху

Візьми участь у конкурсі на безкоштовний проект “Школа Успіху” від Klitschko Foundation. Протягом 10 днів під керівництвом менторів ти вчитимешся працювати у команді, заплануєш власні проекти, обговориш їх із відомими українськими бізнесменами і громадськими діячами. “Школа Успіху” покликана розвивати креативне мислення, лідерство, продуктивність, підприємницькі здібності, інформаційну грамотність тощо. У проекті ти дізнаєшся про сучасні професії і навіть познайомишся з потенційними роботодавцями. За 8 років «Школа Успіху» об’єднала велику спільноту підлітків з усієї України.

Для кого? Дівчатка і юнаки 14-15 років з усіх регіонів України

Дедлайн: 28 лютого включно

Більше про проект: https://goo.gl/nu5mhA

Заповни анкету тут: https://goo.gl/2gBtnz

 

Aspen Teens

Відкрито набір на новий проект Aspen Teens – філософський семінар для підлітків. Учасники навчаться критично сприймати зміни в собі і в суспільстві, отримають мотивацію до саморозвитку, сформують цілі на майбутнє. За участі модератора обговорять з однолітками виклики, з якими щодня зіштовхуються: вибір майбутньої професії, відносини в сім’ї та суспільстві, відстоювання своєї позиції та багато іншого.

Для кого? Дівчатка і юнаки 14-16 років з усіх регіонів України

Дедлайн: 22 лютого включно

Більше про проект: https://goo.gl/B1VyMQ

Заповни анкету тут: https://goo.gl/KBd4Qk

 

І не забудьте поділитися можливістю з друзями:)

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають