У Львові відкрили новий тризірковий «Євроготель»

6691 переглядів

Новий тризірковий готель «Євроготель» бізнес класу презентували сьогодні у Львові. Головним критерієм роботи готелю власники називають європейські стандарти якості проживання та обслуговування клієнтів. Про це під час прес-конференції повідомив один із інвесторів «Євроготелю», депутат Львівської обласної ради Михайло Коваль

«Євроготель» – оновлений та відреставрований варіант колишнього готелю «Незалежність». Заклад розрахований на 185 клієнтів. Також збільшено кількість номерів до 93, серед яких апартаменти, починаючи преміум класом і закінчуючи двомісними номерами, кожен з яких обладнаний доступом до Інтернету. «Євроотель» розпочав приймати бажаючих із 27 грудня, але на разі ще проходить до кінця процедуру сертифікації. Суму інвестиційних внесків власники відмовляються називати, посилаючись на комерційну таємницю, проте приблизно за 5-6 років планують окупити повну вартість затрат. За словами Михайла Коваля, до проведення чемпіонату з футболу Євро-2012 планують побудувати сітку таких готелів, серед яких буде і п’ятизірковий.

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають

Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
“Через 5 років шафи для документів у бухгалтерії будуть замінені на стелажі для квітів”
22 січня 2018
Інтерв'ю з Наталією Оберемок, IT-директором ЦУМу
Наукове шоу Шалена лабораторія Львів
16 лютого 2018
Займатися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія»– це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків міста Львів проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення кумедних професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.
ОПОРА закликає Уряд до повної монетизації житлових субсидій
24 січня 2018
Досі чинна система надання і відшкодування пільг і житлових субсидій в Україні передбачала ситуацію, при якій громадяни отримували не живі кошти із державного бюджету, а «знижки» від «надавачів послуг». А надавачі вже, в свою чергу, пред’являли суми наданих пільг і субсидій до відшкодування органам соціального захисту населення. І чекали на таке відшкодування від двох місяців до року, і навіть більше. Така система ґрунтувалася радше на суспільному консенсусі, ніж на нормах законів і економічній логіці.
Електронні сигарети НЕ допомагають кидати курити
21 лютого 2018
Використання електронних сигарет під час відмови від куріння зменшує шанси кинути курити.