Ретро-автівки Львова готуються до перегонів

256 переглядів

Пробіг за участю антикварних автомобілів відбудеться у Львові 25 жовтня. Учасники повинні подолати понад сто кілометрів. Усі кошти, які вдасться зібрати під час дійства, передадуть у дитячий будинок "Добре серце".

Львів'янин Ігор Микитів – один із тих, хто зголосився взяти участь у благодійному пробігу. Чоловік їхатиме на зеленому ЗАЗ-965. Свого "Горбатого" пан Ігор прикрасив стрічками-вишиванками та синьо-жовтим стягом. Автолюбитель зізнався, що до подібного пробігу долучатиметься не вперше. Коли випадає нагода випробувати свого чотириколісного друга, чоловік радо нею користається.

– Мій автомобіль був випущений ще у 1967 році. Він, до речі, є набагато витривалішим, ніж сучасні іномарки. На перегонах зі мною завжди присутня моя сім'я – дружина та дочка, – зазначив Ігор Микитів, учасник благодійного пробігу.

Автопробіг стартує на вулиці Пасічній. Там кожний учасник отримає порядковий номер. Далі автомобілі рушать на вулицю Богдана Хмельницького, а звідам – у село Новий Милян Львівської області. Учасники фінішуватимуть біля Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Previous Next

– Мета нашому пробігу – об'єднати автомобілістів та долучити їх до благочинності. Кожен учасник повинен внести реєстраційний внесок. Його вартість – від 50 гривень. Усі зібрані кошти передамо у дитячий будинок "Добре серце", – додав Володимир Сейкевич, організатор пробігу.

Усі учасники, які візьмуть участь в автопробігу, отримують заохочувальні призи та грамоти.

події
Інші статті по темі: події
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Электрические бойлеры WILLER пополнили ассортимент UniDim
...

Петр Щукин

Хороші бойлери. Брав в магазині https://UniDim.com.ua. Працює вже два роки без проблем.

Найчастіше читають

Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
Як ОСББ вирішують проблеми багатоквартирних будинків?
06 грудня 2017
Причини, з яких мешканці багатоквартирників створюють ОСББ, можуть бути різними: від незадоволеності роботою ЖЕКу до нагальної потреби взяти долю свого будинку у власні руки і провести термомодернізацію. Проте жоден мешканець будинку після створення ОСББ не має забувати про існування об’єднання співвласників: навіть тут потрібен контроль.
Навіщо потрібен енергоаудит і як з гуртожитку зробити комфортне житло?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», докладно розібрано дві важливі теми: навіщо проводити енергоаудит у багатоквартирному будинку та як у звичайному гуртожитку створити ОСББ, аби підвищити комфорт будівлі та зменшити платіжки співвласників.
Доступна грошова позика (Notaire.voto@gmail.com)
10 грудня 2017
Чому деякі шукають роботу? Краще створити власний бізнес, зв'яжіться зі мною, щоб мати свій власний бізнес (notary.voto@gmail.com) Юридична угода передбачає здійснення грошових переказів по всій країні без застави в діапазоні від 2 000 до 7 000 000 євро. Я створюю особистий банк для фінансування та позики. Я державний сертифікат, я пропоную особисті позики всім серйозним людям зі ставкою 3%, звертайтеся: notary.voto@gmail.com
Ризик епідеміологічної небезпеки через корупцію у сфері переробки небезпечних відходів
28 грудня 2017
Черговий скандал із біологічними відходами з лікарень, викинутими «добросовісними» компаніями-утилізаторами просто неба. На цей раз – у Запоріжжі. Корупціонерів не зупиняє навіть ризик епідеміологічної небезпеки, адже у небезпечних пакетах було знайдено ртуть і рідини з лабораторій, що працюють зі збудниками туберкульозу. Цікаво, яке місто стане наступною жертвою?