Ретро-автівки Львова готуються до перегонів

257 переглядів

Пробіг за участю антикварних автомобілів відбудеться у Львові 25 жовтня. Учасники повинні подолати понад сто кілометрів. Усі кошти, які вдасться зібрати під час дійства, передадуть у дитячий будинок "Добре серце".

Львів'янин Ігор Микитів – один із тих, хто зголосився взяти участь у благодійному пробігу. Чоловік їхатиме на зеленому ЗАЗ-965. Свого "Горбатого" пан Ігор прикрасив стрічками-вишиванками та синьо-жовтим стягом. Автолюбитель зізнався, що до подібного пробігу долучатиметься не вперше. Коли випадає нагода випробувати свого чотириколісного друга, чоловік радо нею користається.

– Мій автомобіль був випущений ще у 1967 році. Він, до речі, є набагато витривалішим, ніж сучасні іномарки. На перегонах зі мною завжди присутня моя сім'я – дружина та дочка, – зазначив Ігор Микитів, учасник благодійного пробігу.

Автопробіг стартує на вулиці Пасічній. Там кожний учасник отримає порядковий номер. Далі автомобілі рушать на вулицю Богдана Хмельницького, а звідам – у село Новий Милян Львівської області. Учасники фінішуватимуть біля Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Previous Next

– Мета нашому пробігу – об'єднати автомобілістів та долучити їх до благочинності. Кожен учасник повинен внести реєстраційний внесок. Його вартість – від 50 гривень. Усі зібрані кошти передамо у дитячий будинок "Добре серце", – додав Володимир Сейкевич, організатор пробігу.

Усі учасники, які візьмуть участь в автопробігу, отримують заохочувальні призи та грамоти.

події
Інші статті по темі: події
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають