Ретро-автівки Львова готуються до перегонів

256 переглядів

Пробіг за участю антикварних автомобілів відбудеться у Львові 25 жовтня. Учасники повинні подолати понад сто кілометрів. Усі кошти, які вдасться зібрати під час дійства, передадуть у дитячий будинок "Добре серце".

Львів'янин Ігор Микитів – один із тих, хто зголосився взяти участь у благодійному пробігу. Чоловік їхатиме на зеленому ЗАЗ-965. Свого "Горбатого" пан Ігор прикрасив стрічками-вишиванками та синьо-жовтим стягом. Автолюбитель зізнався, що до подібного пробігу долучатиметься не вперше. Коли випадає нагода випробувати свого чотириколісного друга, чоловік радо нею користається.

– Мій автомобіль був випущений ще у 1967 році. Він, до речі, є набагато витривалішим, ніж сучасні іномарки. На перегонах зі мною завжди присутня моя сім'я – дружина та дочка, – зазначив Ігор Микитів, учасник благодійного пробігу.

Автопробіг стартує на вулиці Пасічній. Там кожний учасник отримає порядковий номер. Далі автомобілі рушать на вулицю Богдана Хмельницького, а звідам – у село Новий Милян Львівської області. Учасники фінішуватимуть біля Парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

Previous Next

– Мета нашому пробігу – об'єднати автомобілістів та долучити їх до благочинності. Кожен учасник повинен внести реєстраційний внесок. Його вартість – від 50 гривень. Усі зібрані кошти передамо у дитячий будинок "Добре серце", – додав Володимир Сейкевич, організатор пробігу.

Усі учасники, які візьмуть участь в автопробігу, отримують заохочувальні призи та грамоти.

події
Інші статті по темі: події
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають

Наукове шоу Шалена лабораторія Львів
16 лютого 2018
Займатися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія»– це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків міста Львів проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення кумедних професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.
Електронні сигарети НЕ допомагають кидати курити
21 лютого 2018
Використання електронних сигарет під час відмови від куріння зменшує шанси кинути курити.
Невідомщена і зраджена Небесна Сотня
20 лютого 2018
Стан розслідування до чотирьох років трагедії Небесної Сотні
Можливості для підлітків від Klitschko Foundation
20 лютого 2018
Благодійна організація Klitschko Foundation розпочала набір учасників до безкоштовних проектів, покликаних змінити життя підлітків