На вихідних Львів – у ритмі танцю

1
1401 переглядів

У Львові цими вихідними стартує наймасштабніший проект літа –"Танцювальні уїкенди". У парку культури і відпочинку імені Богдана Хмельницького львів'ян та гостей міста безкоштовно навчатимуть різних видів танцю. Триватиме захід до 18 серпня.

Львів'янка Оксана Неборак займається понад три роки східними танцями. Дівчина каже, що мріє ще опанувати сальсу.

– Тішусь, що у Львові відбуваються подібні проекти. Як мені здається, молодь активно долучиться до майстер-класів. Особисто я планую відвідати урок сальси, – зауважила Оксана Неборак.

Танцювальні майстер-класи для усіх охочих проводитимуть викладачі танцювальних шкіл різних міст України та інструктори Української Федерації танців.

– Проект є соціальним. Майстер-класи проводитимемо безкоштовно. Кожної суботи і неділі львів'яни та гості міста будь-якого віку зможуть себе випробувати у різних танцювальних стилях. Ми хочемо продемонструвати, що світ танцю є досить цікавим та різноманітним, – розповіла Світлана Славіогло, інструктор Української федерації танців.

Хіп-хоп, джаз-фанк, танго, сальса, східні танці, брейк-данс, рок-н-рол – це неповний перелік тих танцювальних стилів, які будуть представлені під час заходу. Щоправда, організатори планують здивувати усіх присутніх ще новими напрямками .

– Молодь активно цікавиться новими танцювальними напрямками. Відтак ми їм вирішили запропонувати майстер-клас з трікету. Він поєднує у собі одночасно танець та бойові мистецтва, – зазначив Андрій Качур, голова Асоціації екстремальних видів спорту "X-AIR".

Майстер-класи відбуватимуться щосуботи з 18:00 до 21:00, а щонеділі з 19:00 до 21:00 – вечірки за участю танцювальних колективів.  

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(1)
Коментарі
img
img
Anonimus 08.07.2012 07:12
з України

танці, танці ..:)))))))))))

Найчастіше коментують

Электрические бойлеры WILLER пополнили ассортимент UniDim
...

Петр Щукин

Хороші бойлери. Брав в магазині https://UniDim.com.ua. Працює вже два роки без проблем.

Хотинська фортеця - Чернівецька обл.
...

Марко Федоренко http://vse-ukr.com/

Найчастіше читають

Открытие уникального интернет магазина IT-услуг уже в октябре 2017 года
05 вересня 2017
В октябре 2017 года, запланировано открытие первого в Украине интернет магазина IT услуг, предоставляемых веб-студией APRICODE
Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
Як ОСББ вирішують проблеми багатоквартирних будинків?
06 грудня 2017
Причини, з яких мешканці багатоквартирників створюють ОСББ, можуть бути різними: від незадоволеності роботою ЖЕКу до нагальної потреби взяти долю свого будинку у власні руки і провести термомодернізацію. Проте жоден мешканець будинку після створення ОСББ не має забувати про існування об’єднання співвласників: навіть тут потрібен контроль.
Навіщо потрібен енергоаудит і як з гуртожитку зробити комфортне житло?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», докладно розібрано дві важливі теми: навіщо проводити енергоаудит у багатоквартирному будинку та як у звичайному гуртожитку створити ОСББ, аби підвищити комфорт будівлі та зменшити платіжки співвласників.
E-COM підвів підсумки роботи за період 01.05.17-31.07.17
04 вересня 2017
«Тріумф безпечних технологій» — таким девізом можна охарактеризувати роботу компанії «Е-КОМ» у період з травня по липень 2017 року. Події, які відбувались цього літа, не давали розслабитись тим, хто має хоч якесь відношення до електронного документообігу. Заборона 1С, всеукраїнські кібератаки, блокування податкових накладних — новини, які тримали у напрузі весь український бізнес. У таких обставинах виживають ті, хто у своїй роботі зробив вибір на користь безпечних технологій. Саме тому клієнти E-COM продовжили працювати у безперебійному режимі 24/7. Якщо говорити в цілому, робочий період з травня по липень для E-COM був насиченим та продуктивним.