12 років української Вікіпедії львів'яни відзначать Вікімарафоном

27 переглядів

Читач написав на сайт:

30 січня, у день, коли 12 років тому зʼявилася українська Вікіпедія, вікіпедисти у Львові зберуться разом, щоб писати статті — і запрошують приєднатися до них.

Читач написав на сайт:

Вікіпедію пишуть волонтери, і кожен може долучитися до її поліпшення. Щоб допомогти початківцям отримати необхідні вміння, вікіпедисти організовують Вікімарафон, який пройде з 13:00 по 18:00 в антикафе coMMuna (вул. Галицька, 1)


Вікімарафони, абоeditathon'и, — це події, що поєднують у собі короткий краш-курс із редагування Вікіпедії із практичним досвідом створення чи доповнення статей — користуючись порадами досвідчених вікіпедистів. Вікімарафони поширені закордоном, але у Львові така подія відбувається вперше.

Для участі у Вікімарафоні бажано взяти з собою ноутбук або планшет. Окрім того, якщо Ви маєте конкретну тему, про яку хотіли б написати, можете захопити з собою якесь джерело на цю тему (книжку, збірник статей тощо). Але для участі зовсім не обовʼязково заздалегідь вибирати тему — поліпшувати Вікіпедію можна багатьма різними способами. Детальна інформація про подію розміщена на спеціальній сторінці у Вікіпедії:https://uk.wikipedia.org/wiki/Вікіпедія:Вікізустрічі/Вікімарафон-Львів.

Вікімарафон проходить у рамках триденного онлайнового Вікіфлешмобу 29—31 січня, присвяченого 12-річчю української Вікіпедії, 8-річчю кримськотатарської та 15-річчю англомовної (усі вони зʼявилися у січні). Протягом Вікіфлешмобу кожному відвідувачу сайту пропонується започаткувати нову статтю.

Контакти: 
Юрій Булка, заступник голови Правління ГО «Вікімедіа Україна» 
Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають