ЖИТТЯ БЕЗ ТРИВОГ

34 переглядів

Читач написав на сайт:

Хтось скаже, що це не можливо. Або, що для цього потрібно, як мінімум, з'їздити на Тибет та отримати персональний дзен від тамтешніх мудреців. А я точно знаю — жити безтурботно (не безвідповідально, а просто без зайвих стресових реакцій на ті чи інші події в житті) — цілком можливо. Мені в цьому допомагає медитація із мантрами. Я практикую вже близько 10 років і неодноразово переконалася в дієвості давніх практик. Для того, щоб зробити цей світ трішечки кращим, а життя оточуючих нас людей трішечки легшим, ми з друзями проводимо безкоштовні заняття, на яких вчимо всіх бажаючих мантра-медитації. Заняття щочетверга у центрі Львова. Можна приходити навіть просто з цікавості:)

Читач написав на сайт:

Хтось скаже, що це не можливо. Або, що для цього потрібно, як мінімум, з'їздити на Тибет та отримати персональний дзен від тамтешніх мудреців. 


А я точно знаю — жити безтурботно (не безвідповідально, а просто без зайвих стресових реакцій на ті чи інші події в житті) — цілком можливо. Мені в цьому допомагає медитація із мантрами. Я практикую вже близько 10 років і неодноразово переконалася в дієвості давніх практик. 

Для того, щоб зробити цей світ трішечки кращим, а життя оточуючих нас людей трішечки легшим, ми з друзями проводимо безкоштовні заняття, на яких вчимо всіх бажаючих мантра-медитації. 

Заняття щочетверга у центрі Львова. Можна приходити навіть просто з цікавості:)
Ссылка на источник:http://lv.20minut.ua/pre_add_my_news
Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають