У Львові проведуть майстер-класи для акторів та режисерів

13 переглядів

Читач написав на сайт:

Триває набір на режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи в межах польсько-українського перформативного проекту "Мапи страху / Мапи ідентичності".

Читач написав на сайт:

Заплановані дві п’ятиденні робочі сесії (режисерсько-драматургічні та акторські майстер класи, лекції, дискусії) – у Львові та Харкові, а також дві семиденні репетиційні сесії – у Києві та Львові.
Під час репетиційної сесії постане мобільна копродукція, яку презентують восени 2016 року у чотирьох українських містах: Києві, Львові, Харкові й Херсоні.

Тематичні майстер-класи спрямовані на режисерів, драматургів та акторів, а також театральних кураторів, критиків і дослідників перформативних мистецтв, які зацікавлені у практичній роботі драматурга (у якості партнера режисера, а не автора п’єс).
Майстер-класи проводитимуть польські драматурги, режисери і актори у двох групах:
акторські майстер класи, присвячені сучасним перформативним технікам, свідомому будуванню акторського висловлювання, суб’єктивності актора, колективній практиці і питаннюспіввідповідальності актора за генерований у виставі переказ.
режисерсько-драматургічні майстер класи – присвячені різним аспектам співпраці режисера і драматурга та функції драматурга як партнера режисера, постачальника контекстів і свого роду посередника між театральною подією та аудиторією.


Відбір учасників відбувається на основі надісланих заявок (заявку на участь можна завантажити на сайті http://goo.gl/MbPFS1). Оцінюванню підлягатиме письмова заявка, що містить:

* інформацію про професійний досвід
* мотиваційний лист
* рекомендацію інституції або фахівця
Щоб повніше представити свій професійний досвід, бажано додати до заявки візуальні і текстові матеріали (фото і відеозаписи вистав, тексти/п'єси, рецензії і т. п.).

На основі заявок відберуть близько 10 учасників режисерсько-драматургічних майстер класів і близько 10 учасників акторських майстер-класів.

1. Режисерського-драматургічні й акторські майстер класи
Участь у майстер класах під час робочих сесій безкоштовна. Учасники самі покривають витрати на харчування, а іногородні – витрати на проїзд і проживання

2. Репетиційна сесія і покази мобільної копродукції
Під час репетиційної сесії і показів організатори покривають витрати на подорож, проживання і харчування для попередньо обраних реалізаторів мобільної копродукції. Група реалізаторів копродукції отримає винагороду за свою працю (на основі окремих угод).

Заявки українською мовою просять надсилати на адреси: jowichow@hotmail.com і luba.ilnytska@gmail.com. У темі листа зазначати: “Мапи страху + ім’я і прізвище”.
Кінцевий термін надсилання заявок: 29 лютого 2016 року.

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають