"Cекрети якісної освіти" розкажуть львів'янам

35 переглядів

Читач написав на сайт:

Відкрита дискусія для молоді "Секрети якісної освіти" пройде у Палаці мистецтв у неділю, 15 травня. Початок - о 19.00. Вхід - вільний.

Читач написав на сайт:

Секрети розповідатимуть О. Андрій Зелінський, Олександра Коваль, Ярослав Рущишин та Лілія Боровець. Вони зустрічі спробують допомогти знайти можливості та нагоди для розвитку особистості у недосконалій українській системі освіти.

До дискусії може долучитись кожен охочий.

Ярослав Рущишин - львівський бізнесмен, власник 9 фабрик на Західній Україні, його можна зустріти за кермом байка чи на велосипеді. Хоче бачити Львів подібним до Оксфорда та Кембриджа, тож закликає інвестувати в освіту та культуру.

о. Андрій Зелінський - священик Української греко-католицької церкви, член чернечого згромадження "Товариство Ісуса", військовий капелан. Філософську освіту здобував у St. Basil College, Стамфорд, США; богословську – у Pontificia Universita Gregoriana, Рим, Італія; політологічну – у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія», Київ. З червня 2014 р. бере активну участь у забезпеченні духовною підтримкою українських військових у зоні АТО, здійснюючи своє служіння у підрозділах ЗСУ під Слов’янськом, Краматорськом, у Пісках, Дебальцевому та під Маріуполем Донецької області.

Лілія Боровець - співзасновниця Центру інноваційної освіти та проекту "Дія в Україні", учасниця спільноти GlobalShapers. Має досвід управління неприбутковою організацією - випускниця AIESEC у Львові, а також має 3-річний досвід у PR та комунікаціях. Завершила навчання у LvBS на програмі з Інновацій та Підприємництва, вища освіта - юрист-міжнародник ЛНУ. ім. Івана Франка. Брала участь у ряді програм у рамках YouthinAction - молодіжні обміни в понад 10 країнах світу, учасниця DAAD програми "Право та Бізнес", EuropeanStudyDays та ін. Цікавиться поведінковою психологією, інноваціями, формуванням середовищ.

Олександра Коваль - співзасновниця "Української асоціації видавців та книгорозповсюджувачів", є президентом ГО "Форум видавців" й організатором Національного книжкового "Форуму видавців у Львові".

Реєстрація: http://goo.gl/forms/5vssb4ePk9

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають