[BEST Lviv][Прес-анонс] 25-29 квітня 2016 року найкращі студенти НУ "Львівська політехніка" братимуть участь у національному етапі міжнародних європейських інженерних змагань EBEC

35 переглядів

Читач написав на сайт:

5-29 квітня 2016 року найкращі студенти НУ "Львівська політехніка" братимуть участь у національному етапі міжнародних європейських інженерних змагань EBEC

Читач написав на сайт:

Національний етап Європейських інженерних змагань

З 25 по 29 квітня в м. Запоріжжя відбудеться Всеукраїнський етап Європейських інженерних змагань, де будуть брати участь найкращі команди технічних вузів України. Активні та креативні студенти з м. Києва, Львова, Вінниці та Запоріжжя, ставши переможцями локального етапу, змагатимуться між собою за право взяти участь у змаганнях на міжнародному фінальному етапі EBEC у Белграді. Організаторами національного етапу змагань виступає осередок міжнародної студентської організації BEST у м. Запоріжжя.

Інженерні змагання EBEC поділені на дві категорії: Team Design – проектування технічних конструкцій з подальшою демонстрацією результатів виконаної роботи таCase Study – вирішення аналітичних завдань, дослідження певного об’єкту, проблеми чи процесу.

Партнерами заходу стануть такі відомі компанії як Honda - лідер у галузі машинобудування,Cypress Semiconductor - виробник мікросхем для промислового, медичного та іншого обладнання,Yazaki - виробник одних із найважливіших компонентів в автомобільній індустрії – схемних джгутів, а такожUdvel Business Center.

Також слід зазначити , що у рамках EBEC в день відкриття 25 квітня буде проведено Ярмарок Кар’єри, який дасть змогу кожному студенту чи молодому спеціалісту не тільки ознайомитися із актуальними вакансіями, а й поспілкуватися із представниками компаній.

Запрошуємо вас навідкриття Європейських інженерних змагань та Ярмарку Кар’єри, які відбудуться25 квітня о 10.00 в Палаці культури Запорізького автомобілебудівного заводу (ДК ЗАЗ) за адресою: Проспект Соборний, 9.

офіційний сайт EBEC Ukraine: http://www.ebec.org.ua/

подія EBEC Ukraine на Facebookhttps://www.facebook.com/EbecUkraine/?fref=ts

подія EBEC Ukraine ВК: https://vk.com/ebecukraine2016

Контакті дані організаторів:


Головний організатор проекту
Самков Володимир:
моб.: 0684093134; 0934571404
email: vova290594@gmail.com

Прес-секретар
Портна Анастасія
моб.: 0665670926; 0980235502
email: portnaya1404@gmail.com

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають