"Cекрети якісної освіти" розкажуть львів'янам Cекрети якісної освіти розкажуть львів'янам
Відкрита дискусія для молоді "Секрети якісної освіти" пройде у Палаці мистецтв у неділю, 15 травня. Початок - о 19.00. Вхід - вільний.
ЖИТТЯ БЕЗ ТРИВОГ
Хтось скаже, що це не можливо. Або, що для цього потрібно, як мінімум, з'їздити на Тибет та отримати персональний дзен від тамтешніх мудреців. А я точно знаю — жити безтурботно (не безвідповідально, а просто без зайвих стресових реакцій на ті чи інші події в житті) — цілком можливо. Мені в цьому допомагає медитація із мантрами. Я практикую вже близько 10 років і неодноразово переконалася в дієвості давніх практик. Для того, щоб зробити цей світ трішечки кращим, а життя оточуючих нас людей трішечки легшим, ми з друзями проводимо безкоштовні заняття, на яких вчимо всіх бажаючих мантра-медитації. Заняття щочетверга у центрі Львова. Можна приходити навіть просто з цікавості:)
У львівських школярів будуть великодні міні-канікули У львівських школярів будуть великодні міні-канікули
Учням зроблять вихідні 1-3 травня та 7-9 травня.
[BEST Lviv][Прес-анонс] 25-29 квітня 2016 року найкращі студенти НУ "Львівська політехніка" братимуть участь у національному етапі міжнародних європейських інженерних змагань EBEC [BEST Lviv][Прес-анонс] 25-29 квітня 2016 року найкращі студенти НУ Львівська політехніка братимуть участь у національному етапі міжнародних європейських інженерних змагань EBEC
5-29 квітня 2016 року найкращі студенти НУ "Львівська політехніка" братимуть участь у національному етапі міжнародних європейських інженерних змагань EBEC
Весняні канікули для львівських школярів будуть коротесенькими Весняні канікули для львівських школярів будуть коротесенькими
Тільки два дні канікул. Вже співчуваю малим - тільки 7 та 8 квітня - четвер та п'ятниця.
Львів'янам розкажуть, як гори допомагають бізнесу
30 березня 2016
Цікавезна зустріч з директором лабораторії молекулярної діагностики в Канаді Юрієм Мончаком відбудеться у Львівській бізнес-школі УКУ вже завтра, 31 березня. Початок - о 18.00.
Перше пробне тестування - вже у цю суботу
28 березня 2016
2 квітня можна пробно протестувати знання української мови та літератури, 9 квітня – з іноземної мови, біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії.
Prometheus започатковує курс урбаністики
23 березня 2016
Цікавий навчальний курс від української платформи Prometheus, який розкаже про те, як зробити міста комфортнішими. Лекції по 15 хв - гайда записуватись.
Юні журналісти, розбирайте гранти!
18 березня 2016
Львівський медіафорум, який проходитиме 26-28 травня, роздасть сотні юних журналістів стипендії та тревел-гранти для участі.
Хочете вільно спілкуватись англійською? Долучайтесь до Language School
09 березня 2016
AIESEC кличе студентів розмовляти англійською з іноземними стажерами. "Мовна школа" функціонуватиме з 4 квітня до 20 травня. Ціна базового курсу - 500 грн, та можна безкоштовно, якщо приймете стажера додому.
Карликові планети Сонячної системи.
02 березня 2016
Школярка дітям.
Про Місяць школярам та дітям.
01 березня 2016
Цікаві факти про супутник Землі.
Мій Перший Крок До Мрії
28 лютого 2016
Запрошуємо на вечір Мій Перший Крок до Мрії, де Ви зможете почути історії успіху інших людей, які працюють в IT сфері.
У Львові проведуть майстер-класи для акторів та режисерів
08 лютого 2016
Триває набір на режисерсько-драматургічні та акторські майстер-класи в межах польсько-українського перформативного проекту "Мапи страху / Мапи ідентичності".
Карантин у Львові закінчується
05 лютого 2016
Діти підуть до школи 8 лютого, адже вирішили відновити навчальний процес.
ЛНУ Франка відкриває нову спеціалізацію для істориків
01 лютого 2016
Планують, що з 2016-2017 навчального року в університеті діятиме магістерська програма "Центральна Європа впродовж історії: від багатонаціональних монархій до Вишеградської співпраці".
ЗАПРОШУЄМО НА ЗИМОВИЙ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ ВІД 18 ДО 55 РОКІВ
24 січня 2016
1
ЗАПРОШУЄМО НА ЗИМОВИЙ НАБІР АБІТУРІЄНТІВ ВІД 18 ДО 55 РОКІВ, В СТАРОПОЛЬСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ. ВСТУП БЕЗ ЗНО. НАВЧАННЯ З 1-ГО БЕРЕЗНЯ 2016 РОКУ.
Львівські школярі виходять на навчання
20 січня 2016
Від завтра, 21 грудня, працюватимуть усі школи Львова. Школярі відпочивали майже місяць - з 28 грудня.
Хочете на стажування до Німеччини?
15 січня 2016
Німецьке Товариство з міжнародного співробітництва GIZ GmbH "Fit for partnership with Germany" пропонує у Німеччині за Програмою перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ). Програма для менеджерів. Розрахована на місяць
Цікаві тренінги від British council
30 листопада 2015
Британська Рада влаштовує п'ятиденний тренінг у Львові. Учасники матимуть шанс одержати малі гранти на розвиток, а також нефінансову підтримку (навчання, менторство, членство) від місцевих хабів/коворкінгів. Тренінг - майже безкоштовний - тільки 300 грн на організаційні витрати та обіди.
Зоряна Козак про охорону праці. Компетентно.
23 листопада 2015
1
У статті аналізуються міжнародні правові акти та чинне законодавство України, що визначають правовий статус уповноважених найманими працівниками осіб з питань охорони праці, окреслюються основні проблеми нормативно-правового забезпечення їхньої діяльності.
Pro100 факти. 14 листопада. Цей день в історії.
14 листопада 2015
Цей день в історії.
Важливо! ЗНО стартує 5 травня
06 листопада 2015
Зовнішнє незалежне оцінювання у 2016 році триватиме довше - з 5 травня до 10 липня. Учасники складатимуть не більше чотирьох дисциплін.
1 листопада. Цей день в історії.
01 листопада 2015
Pro100 факти. 1 листопада. Цей день в історії.
Для учнів мистецьких шкіл - музеї Львова безкоштовні
27 жовтня 2015
Цікаву програму починають на Львівщині "Запізнайся наживо з музеєм".