У Львові податківці і бізнесмени говорили, де взяти гроші до бюджету

815 переглядів

Представники Львівської міської ради, великого бізнесу, громадських організацій обговорили шляхи наповнення місцевого бюджету Львова під час спільного круглого столу у Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників податків.

- У цьому році великими платниками податків, які територіально перебувають в межах Львова, сплачено до міського бюджету 148,5 млн грн. З цієї суми 80% становить податок з доходів фізичних осіб, якого сплачено майже 119,5  млн грн. Слід розуміти, що від розміру сплачених до місцевого бюджету податків залежить економічний розвиток міста. На сьогодні вклад великих платників у надходження складає 15%. Тому метою нашої зустрічі є не лише збереження досягнутого рівня, але й пошук додаткових шляхів наповнення міської скарбниці, - повідомив Олександр Юристовський, начальник СДПІ з ОВП у Львові.

Для наповнення міської казни необхідно сприяти вливанню в економіку міста іноземних інвестицій, створенню нових робочих місць, необхідно стимулювати фірми та компанії до підвищення розміру зарплат, зазначила Ірина Кулинич, директор Департаменту економічної політики Львівської міської ради. Зростання виплат сприятиме збільшенню соціальної захищеності працівників підприємств, а з іншого боку – збільшенню доходів місцевих бюджетів.

Натомість голова Ради Територіального відділення ВГО АППУ у Львівській області Лілія Долінська наголосила на необхідності вдосконалення законодавства з питань оплати праці та врегулювання проблемних питань в оподаткуванні заробітної плати.
 

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Электрические бойлеры WILLER пополнили ассортимент UniDim
...

Петр Щукин

Хороші бойлери. Брав в магазині https://UniDim.com.ua. Працює вже два роки без проблем.

Хотинська фортеця - Чернівецька обл.
...

Марко Федоренко http://vse-ukr.com/

Найчастіше читають

Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
Як ОСББ вирішують проблеми багатоквартирних будинків?
06 грудня 2017
Причини, з яких мешканці багатоквартирників створюють ОСББ, можуть бути різними: від незадоволеності роботою ЖЕКу до нагальної потреби взяти долю свого будинку у власні руки і провести термомодернізацію. Проте жоден мешканець будинку після створення ОСББ не має забувати про існування об’єднання співвласників: навіть тут потрібен контроль.
Навіщо потрібен енергоаудит і як з гуртожитку зробити комфортне житло?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», докладно розібрано дві важливі теми: навіщо проводити енергоаудит у багатоквартирному будинку та як у звичайному гуртожитку створити ОСББ, аби підвищити комфорт будівлі та зменшити платіжки співвласників.
Доступна грошова позика (Notaire.voto@gmail.com)
10 грудня 2017
Чому деякі шукають роботу? Краще створити власний бізнес, зв'яжіться зі мною, щоб мати свій власний бізнес (notary.voto@gmail.com) Юридична угода передбачає здійснення грошових переказів по всій країні без застави в діапазоні від 2 000 до 7 000 000 євро. Я створюю особистий банк для фінансування та позики. Я державний сертифікат, я пропоную особисті позики всім серйозним людям зі ставкою 3%, звертайтеся: notary.voto@gmail.com
Ризик епідеміологічної небезпеки через корупцію у сфері переробки небезпечних відходів
28 грудня 2017
Черговий скандал із біологічними відходами з лікарень, викинутими «добросовісними» компаніями-утилізаторами просто неба. На цей раз – у Запоріжжі. Корупціонерів не зупиняє навіть ризик епідеміологічної небезпеки, адже у небезпечних пакетах було знайдено ртуть і рідини з лабораторій, що працюють зі збудниками туберкульозу. Цікаво, яке місто стане наступною жертвою?