Благодійна організація допомогатиме дітям знайти родини

202 переглядів

У Львові презентували Громадянську кампанію "Відкриваємо двері дітям", яка почала працювати в 12 країнах Європи і спрямована на повну відмову від інтернатів з переходом до системи виховання дітей у сімейному середовищі.

В Україні понад 80 тисяч дітей зростають в інтернатах. Більше половини населення України (51%, чол./жін. від 21 до 60 років) вважає це прийнятним, оскільки діти ростуть не на вулиці. Однак таке виховання має руйнівний вплив. Численні дослідження свідчать, що лише зростання в сім’ї є запорукою нормального розвитку дитини. Тому головним завданням суспільства і держави є підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та мотивація їх не відмовлятися від виховання своїх дітей. До слова, утримання інтернатів є невиправдано затратним - 5,7 млрд грн щорічно витрачають з бюджету, і тільки 10% - витрати безпосередньо на дітей, решта – на оплату праці персоналу, комунальні платежі та інші видатки.
Компанія Відкриваймо двері дітям" має на меті сприяти вихованню дітей у сім'я, що отримати здорове і щасливе молоде покоління, яке стане основою громадянського суспільства.
Ознайомитися з кампанією "Відкриваємо двері дітям" більш детально можна на офіційному сайті http://www.openingdoors.org.ua/.

 

події
Інші статті по темі: події
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Электрические бойлеры WILLER пополнили ассортимент UniDim
...

Петр Щукин

Хороші бойлери. Брав в магазині https://UniDim.com.ua. Працює вже два роки без проблем.

Хотинська фортеця - Чернівецька обл.
...

Марко Федоренко http://vse-ukr.com/

Найчастіше читають

Открытие уникального интернет магазина IT-услуг уже в октябре 2017 года
05 вересня 2017
В октябре 2017 года, запланировано открытие первого в Украине интернет магазина IT услуг, предоставляемых веб-студией APRICODE
Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
Як ОСББ вирішують проблеми багатоквартирних будинків?
06 грудня 2017
Причини, з яких мешканці багатоквартирників створюють ОСББ, можуть бути різними: від незадоволеності роботою ЖЕКу до нагальної потреби взяти долю свого будинку у власні руки і провести термомодернізацію. Проте жоден мешканець будинку після створення ОСББ не має забувати про існування об’єднання співвласників: навіть тут потрібен контроль.
Навіщо потрібен енергоаудит і як з гуртожитку зробити комфортне житло?
08 листопада 2017
У новому лонгріді, створеному за підтримки Проекту USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні», докладно розібрано дві важливі теми: навіщо проводити енергоаудит у багатоквартирному будинку та як у звичайному гуртожитку створити ОСББ, аби підвищити комфорт будівлі та зменшити платіжки співвласників.
E-COM підвів підсумки роботи за період 01.05.17-31.07.17
04 вересня 2017
«Тріумф безпечних технологій» — таким девізом можна охарактеризувати роботу компанії «Е-КОМ» у період з травня по липень 2017 року. Події, які відбувались цього літа, не давали розслабитись тим, хто має хоч якесь відношення до електронного документообігу. Заборона 1С, всеукраїнські кібератаки, блокування податкових накладних — новини, які тримали у напрузі весь український бізнес. У таких обставинах виживають ті, хто у своїй роботі зробив вибір на користь безпечних технологій. Саме тому клієнти E-COM продовжили працювати у безперебійному режимі 24/7. Якщо говорити в цілому, робочий період з травня по липень для E-COM був насиченим та продуктивним.