Благодійна організація допомогатиме дітям знайти родини

202 переглядів

У Львові презентували Громадянську кампанію "Відкриваємо двері дітям", яка почала працювати в 12 країнах Європи і спрямована на повну відмову від інтернатів з переходом до системи виховання дітей у сімейному середовищі.

В Україні понад 80 тисяч дітей зростають в інтернатах. Більше половини населення України (51%, чол./жін. від 21 до 60 років) вважає це прийнятним, оскільки діти ростуть не на вулиці. Однак таке виховання має руйнівний вплив. Численні дослідження свідчать, що лише зростання в сім’ї є запорукою нормального розвитку дитини. Тому головним завданням суспільства і держави є підтримка сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, та мотивація їх не відмовлятися від виховання своїх дітей. До слова, утримання інтернатів є невиправдано затратним - 5,7 млрд грн щорічно витрачають з бюджету, і тільки 10% - витрати безпосередньо на дітей, решта – на оплату праці персоналу, комунальні платежі та інші видатки.
Компанія Відкриваймо двері дітям" має на меті сприяти вихованню дітей у сім'я, що отримати здорове і щасливе молоде покоління, яке стане основою громадянського суспільства.
Ознайомитися з кампанією "Відкриваємо двері дітям" більш детально можна на офіційному сайті http://www.openingdoors.org.ua/.

 

події
Інші статті по темі: події
Читають зараз: 1
(0)
Коментарі
img

Найчастіше коментують

Найчастіше читають

Анатолий Загородний: максимально интегрировать молодых ученых в Европу
01 лютого 2018
Вице-президент НАН Украины Анатолий Загородний – об увеличении бюджета академии в этом году, температуре в помещениях институтов и сотрудничестве науки с бизнесом.
Награждены лучшие новостройки
19 січня 2018
Подведены итоги отбора за 2017 год Лауреатов премии «Украинский Строительный Олимп».
“Через 5 років шафи для документів у бухгалтерії будуть замінені на стелажі для квітів”
22 січня 2018
Інтерв'ю з Наталією Оберемок, IT-директором ЦУМу
Наукове шоу Шалена лабораторія Львів
16 лютого 2018
Займатися наукою зовсім не важко і не нудно, а навпаки – дуже весело та захоплююче. Науково-розважальне шоу «Шалена лабораторія»– це хороша ідея для тих, хто шукає нових вражень. Команда хіміків міста Львів проведе фантастичне наукове шоу з використанням хімічних експериментів. Це вдалий подарунок собі та близьким на день народження, весілля або колегам на корпоративні вечірки. Магія перетворення кумедних професорів хімії зацікавить як дітей, так і дорослих.
ОПОРА закликає Уряд до повної монетизації житлових субсидій
24 січня 2018
Досі чинна система надання і відшкодування пільг і житлових субсидій в Україні передбачала ситуацію, при якій громадяни отримували не живі кошти із державного бюджету, а «знижки» від «надавачів послуг». А надавачі вже, в свою чергу, пред’являли суми наданих пільг і субсидій до відшкодування органам соціального захисту населення. І чекали на таке відшкодування від двох місяців до року, і навіть більше. Така система ґрунтувалася радше на суспільному консенсусі, ніж на нормах законів і економічній логіці.